Шановні партнери ГО «Асоціація стоматологів України»!

Щиро дякуємо за співпрацю в 2023 році! Це був складний рік, з викликами і змінами в роботі!

Разом із тим, ГО «Асоціація стоматологів України» як провайдер безперервного професійного розвитку протягом минулого року організувала та провела 20 освітніх заходів для стоматологів, опитування серед лікарів, організовувала і передавала закладам охорони здоров’я гуманітарну допомогу, аналізувала стан стоматологічної допомоги з подальшою публікацією довідника, брала участь в міжнародних подіях – Світовому стоматологічному Конгресі та генеральній асамблеї за організації Всесвітньої федерації стоматологів, Світової медичної асоціації, постійного комітету лікарів Європи та інше. Щиро дякуємо за Вашу підтримку у заходах Асоціації!

Освітні заходи для стоматологів:

ГО «Асоціація стоматологів України» планує у 2024 році наступні заходи і запрошує до співпраці!

1. Публікації на шпальтах фахового журналу «Oral and General Health» та розміщення наукових, практичних статей, рекламних матеріалів.
2. Участь в опитуваннях лікарів – стоматологів щодо призначення лікарських препаратів та засобів догляду за ротовою порожниною.
3. Участь у «Всесвітній День здоров’я ротової порожнини» за організації Всесвітньої федерації стоматологів.
4.Участь у благодійних уроках щодо догляду за ротовою порожниною для дітей-сиріт, будинків інтернатів, внутрішньо-переміщених осіб.
5.Участь у благодійній допомозі стоматологічним закладам охорони здоров’я України.
6. Підтримка молодих вчених стоматологів в проведенні наукових досліджень, публікації у фахових журналах, участі у міжнародних стоматологічних та медичних форумах.
7. Видання науково-історичної та довідникової літератури
Сподіваємось на подальшу співпрацю! Чекаємо на Ваші пропозиції!


ГО «АСОЦІАЦІЯ СТОМАТОЛОГІЯ УКРАЇНИ»

Контакти для зв’язку виключно в форматі текстових повідомлень (viber, telegram):
Тел: +380503343059
Тел: +380976745156
Email: info@dentalhub.com.ua