Euro Lifecare
Представництво «Евролайфкер лтд» Україна,
Київ - 03680 пр. Академіка Глушкова 42б
Тел: +38 (044) 526 64 86
Факс: +38 (044) 526 64 88, 526 70 89
www.eurolifecare.com.ua

Ласкаво просимо до «Євро Лайфкер Лімітед»

«Євро Лайфкер Лімітед» — фармацевтична маркетингова компанія, яка вже більше 10 років успішно здійснює свою діяльність в багатьох країнах Європи та СНД. Головной офіс «Євро Лайфкер Лімітед» зареєстрований в 2002 р., знаходиться в Лондоні (Великобританія), а в 2009 р. її Представництво було відкрито в Україні.
Діяльність Представництва «Євро Лайфкер Лімітед» заснована на встановленні довгострокових партнерських відносин з виробниками (на основі ексклюзивного представлення товарів і марок на тереторії Українита СНД), постачальниками, дистриб’юторами, аптечними мережами та медичним співтовариством. Основними принципами роботи являються:
  • просування на ринку іноваційних продуктів, затребуваних споживачами;
  • участь в формуванні ринку;
  • підвищення культури споживання препаратів медичного призначення серед населення, активна співпраця з цією метою з провідними представниками медичного та наукового співтовариства, державними, а також недержавними комерційними установами, фондами та центрами, чия діяльність пов’язана з медичною промисловістю.
Сьогодні основними напрамками діяльності компанії являється реєстрація, маркетинг і подальше просування лікарських препаратів на території України.
Постачальниками «Євро Лайфкер Лімітед» являються багато компаній Індії та Європи, якість продукції яких підтверджена сертифікатами GMP. Всі лікарські препарати, які представляє «Євро Лайфкер ЛТД», відповідають міжнародним стандартам якості, що підтверджено Управлінням з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами США (US Food and Drug Administration – USFDA), Агентством з регулювання лікарських засобів і продуктів для охорони здоров’я Великобританії (UK Medicines and Healthcareproducts Regulatory Agency – UKMHRA), Агентством з контролю за медичною продукцією Австралії (Therapeutic Goods Administration – TGA, Australia) та іншими організаціями.

Дізнайтесь більше на офіційному сайті.