Представництво «Ріхтер Гедеон Нрт.»
в Україні
01054, Київ, вул.Тургенєвська, 17-Б
Телефон: +38 044 389 3950/51
Факс: +38 044 389 3952
Моб.телефон: +38 050 330 7689
Email: seroy@richter.kiev.ua
Website: www.richter.com.ua

Ласкаво просимо до Гедеон Ріхтер

Компанія Гедеон Ріхтер, штаб-квартира якої знаходиться в Угорщині, заснована у 1901 році і є інноваційною спеціалізованою фармацевтичною компанією. Діяльність Гедеон Ріхтер – багатонаціональної компанії – вертикально інтегрована і пов'язана з дослідженням і розробкою, виробництвом, продажем та поширенням лікарських засобів.

Гедеон Ріхтер в Україні

Представництво заводу було зареєстроване в Україні в 1995 році.

Сьогодні, крім центрального офісу, який знаходиться в Києві, працює розгалужена служба медичних представників в кожній області України, обласних центрах, великих районних центрах та містах обласного підпорядкування.

В Україні продукція Гедеон Ріхтер користується особливим попитом. Фактично кожен лікар використовує у своїй практиці препарати компанії, які представлені в найважливіших терапевтичних напрямках: кардіологія, неврологія, гінекологія, інфектологія та імунологія.
Гедеон Ріхтер, починаючи з 1954 року, - одна з перших зарубіжних фармацевтичних компаній, препарати якої стали доступними широким верствам населення України і фахівцям охорони здоров'я в їх повсякденній практиці.

Кілька поколінь лікарів та провізорів знають про такі відомі бренди, як кавінтон, мідокалм, верошпірон, панангін, екватор, гропринозин, ніфуроксазид ріхтер, регулон, окситоцин-ріхтер та багато інших, неодноразово застосовували і продовжують застосовувати їх у своїй практиці. З'являються й нові молекули, наприклад, карипразин, які заслуговують на увагу з боку лікарів і пацієнтів.

Гедеон Ріхтер в Україні дотримується філософії засновника компанії та місії групи фірми і кожен день працює над тим, щоб брати участь у збереженні здоров'я і поліпшенні якості життя населення.

Аертал


Безпечний контроль над болем
Аертал порошок – препарат, що довів свою високу ефективність при гострому болю Досить швидко та безпечно він усуває зубний біль та запалення За результатами подвійного сліпого дослідження, пацієнти із гострим зубним болем відмічали полегшення після прийому ацеклофенаку у дозі 100 мг за 30 хвилин та повне зникнення болю через 3 години у порівнянні із групою, що приймала плацебо.

Гострий зубний біль зникає вже через 5 хвилин після прийому препарату, а його максимальний знеболюючий ефект наступає через 30 хвилин. Ацеклофенак не викликає вагомих побічних ефектів, що доведено хорошою прихильністю зі сторони пацієнтів.

Більше про препарат на офіційному сайті.

Дізнайтесь більше на офіційному сайті.