PROTEFIX®
ООО «Квайссер Фарма Украина»
г. Киев, ул. Днепровская Набережная, 26 Ж, оф. 49
Тел.: +38 044 585-34-90 (вн.303) Факс: +38 044 585-34-92 (вн.310)
Моб.: +380 67 657-41-05
E-mail: khodakovskaya@queisser.ua

Ласкаво просимо до Protefix

Сучасні рішення для догляду за зубними протезами Протефікс. Вибір німецьких стоматологів!

Спеціальні технологічні рішення потрібні кожному з нас, щоб легко впоратися з щоденними викликами життя. Вже понад 50 років дослідницький відділ Протефікс займається пошуком оптимальних рішень для всіх, хто змушений щодня носити зубні протези. У тісній співпраці з стоматологами, в інтенсивному діалозі з пацієнтами ми розробили широкий асортимент спеціальних продуктів від Фіксуючого крему Протефікс до унікальних Прокладок Протефікс. Протефікс гарантує високу якість усіх своїх продуктів. Постійне удосконалення існуючих рішень - невід’ємна частина нашої дослідницької роботи.

Всі наші зусилля спрямовані на повне задоволення користувачів. Ми хочемо допомогти вам впевнено усміхатися кожного дня. Довіряйте продуктам Протефікс!

Протефікс - сучасний експерт з фіксації зубних протезів.

Протефікс має широкий асортимент засобів для фіксації протезів для різних потреб. Креми Протефікс мають унікальну фіксуючу силу, що чудово зарекомендувала себе як і у випадках ускладненої адгезії, так і за умов підвищеного слиновиділення. Тривалий ефект кремів Протефікс дарує користувачам впевненість під час їжі, пиття чи сміху.

Фіксуючі прокладки Протефікс для нижніх та верхніх протезів - це унікальний виріб, виготовлений з тонкої ніжної тканини з флісу. Він містить альгінат натрію, який після короткого зволоження посилює адгезійну силу. Прокладки також виявилися безцінними у випадках важкої дегенерації щелепи, особливо при дегенерації нижньої щелепи. Спеціально для вирішення точкових проблем стоматолог може порекомендувати тимчасово користуватися фіксуючими прокладками Протефікс для заповнення порожнин під нижнім та над верхнім протезами.

Наші препарати

Крем фіксуючий Protefix®, екстра-міцний, для зубних протезів (класичний)

Склад: суміш солей натрію та кальцію кополімеру метилвінілового ефіру та малеїнового ангідриду, натрію карбоксиметилцелюлоза, парафін, вазелін, діоксид кремнію, ментол, азорубін, метил-4-гідроксибензоат.

Гіпоалергенний крем фіксуючий Protefix®, екстра-міцний, для зубних протезів

Без барвників та смакових добавок Стоматологи рекомендують цей крем, перш за все, людям, схильним до алергій, оскільки у складі даного засобу відсутні смакові добавки та консерванти. Склад: суміш солей натрію та кальцію кополімеру метилвінілового ефіру та малеїнового ангідриду, натрію карбоксиметилцелюлоза, парафін, вазелін, діоксид кремнію. Без барвників та смакових домішок.

Крем фіксуючий Protefix® алое вера, екстра-міцний, для зубних протезів

До складу крему входить сухий порошок алое вера. Протизапальні, ранозагоювальні та антибактеріальні властивості алое вера допоможуть знизити ймовірність запалення ясен. Склад: суміш солей натрію/кальцію кополімеру метилвінілового ефіру та малеїнового ангідриду, парафін, вазелін, діоксид кремнію, ментол, азорубін, метил-4-гідроксибензоат, алое вера сухий порошок.

Крем фіксуючий Protefix® з прополісом, екстра-міцний, для зубних протезів
Екстракт прополісу сприяє загоєнню ран та потертостей в ротовій порожнині, а також підвищує фіксуючі властивості крему, завдяки наявності у складі клейких речовин.
Склад: суміш солей натрію/кальцію кополімеру метилвінілового ефіру та малеїнового ангідриду, натрію карбоксиметилцелюлоза, парафін, вазелін, діоксид кремнію, прополісу сухий екстракт, ментол, азорубін, метил-4-гідроксибензоат.
Крем фіксуючий Protefix® з м’ятою, екстра-міцний, для зубних протезів
Завжди свіжий подих.
Склад: суміш солей натрію/кальцію кополімеру метил вінілового ефіру та малеїнового ангідриду, натрію карбоксиметилцелюлоза, парафін, вазелін, діоксид кремнію, бджолиний віск, метиллактат, м’яти перцевої сухий екстракт, олія м’яти звичайної, азорубін, олія м’яти перцевої, метил-4-гідроксибензоат.
Дізнайтесь більше на офіційному сайті.