Dr. Reddy's Laboratories LLC

Dr. Reddy's Laboratories LLC
03131, Ukraine, Kyiv,
103 Stolychne Highway, Office 11-A
Phone:
+38 067 693 98 56
+38 063 264 42 88
E-mail: Alona.borysiuk@drreddys.com

Ласкаво просимо до Dr. Reddy's

Наша материнська компанія Dr. Reddy’s (Індія) вийшла на український фармацевтичний ринок у 1994 році, відкривши представництво у м. Києві 5 лютого 1994 року.
Початковий портфель продуктів складався з восьми лікарських засобів, що містили: омепразол, ципрофлоксацин, еналаприл, кеторолак, ранітидин, астемізол, комбінацію ібупрофену та парацетамолу, а також комбінацію ібупрофену, кетону й аміду.
Стабільно розвиваючись протягом 20 років, компанія значно розширила свій портфель: на сьогоднішній день на ринку України представлено більш ніж 50 лікарських засобів різних форм випуску.
В 2011 відкрито 100%-ве дочірнє підприємство ТОВ «Др. Редді’с Лабораторіз» в Україні. Дочірнє підприємство стрімко розвивається, а діяльність компанії охоплює всі регіони країни.

Наші два препарати

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні і протиревматичні засоби. Кеторолак. Код АТХ М01А В15.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Кеторолак — нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ), має виражену аналгетичну (знеболюючу) дію, виявляє також протизапальну та слабку жарознижувальну активність В основі знеболюючої дії препарату лежить його здатність пригнічувати синтез ферментів циклооксигенази (ЦОГ-1 та ЦОГ-2). У зв’язку з цим в тканинах організму не утворюються простагландини, які сприяють виникненню запалення, лихоманки та болю. За силою аналгезуючого ефекту кеторолак можна порівняти з морфіном, що значно перевищує інші НПЗЗ.

Кеторолак не впливає на опіатні рецептори, не пригнічує дихання, не викликає медикаментозної залежності, не має седативної або анксіолітичної дії.

Фармакотерапевтична група.

Комбіновані антибактеріальні засоби. Фторхінолони у комбінації з іншими антибактеріальними засобами.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакологічні властивості препарату Ципролет®А зумовлені фармакологічними властивостями кожної його речовини. Механізм дії ципрофлоксацину зумовлений пригніченням бактеріального ферменту ДНК-гірази бактерій. Результатом такого пригнічення є порушення об’ємної структури ДНК бактерій та робить неможливим подальший поділ бактеріальних клітин. Ципрофлоксацин має активність щодо грампозитивних та грамнегативних бактерій.

Дізнайтесь більше на офіційному сайті.