VOCO

Стоматологічна продукція вищої якості

«Made in Germany»

сервис VOCO для клієнтів:
Телефон: 00800 / 44 444 555

Ласкаво просимо в VOCO

Основу підприємства складають люди. Прямолінійність, сталість і надійність - такі якості приписують людям, що живуть в регіоні, де розташована наша компанія. Саме ці якості ми вважаємо основою культури нашого підприємства і нашого успіху. Ноу-хау і активна робота наших співробітниць і співробітників дозволили компанії VOCO стати провідним світовим виробником високоякісних і зручних в застосуванні стоматологічних матеріалів.

Всесвітньо відомий ріст в стоматологічній промисловості
Завдяки своїй інноваційній продукції компанія VOCO вже не раз ставала першопрохідцем і визначала нові стандарти в світі стоматології.

  • У 2003 році компанія VOCO представила продукт Грандіо, перший в світі наногібридний композит. Завдяки своїм відмінним властивостям і простоті використання, Грандіо швидко став одним з найбільш успішних у всьому світі універсальних пломбувальних матеріалів.
  • Представивши в 2010 році матеріал ГрандіоСО, компанія VOCO знову довела свою інноваційність. Адже ГрандіоСО - це універсальний наногібридний композит, який, завдяки всім своїм фізичним параметрам в цілому, забезпечує повну схожість з твердої тканиною зуба.
  • А представивши на ринку в 2013 році матеріал Футурабонд У в унідозах, компанія VOCO стала єдиним виробником, який пропонує універсальний адгезив подвійного затвердіння в одноразовій упаковці. Цей адгезив вражає величезною різноманітністю можливостей застосування - це стосується як показань, так і вибору методів травлення або способів затвердіння.
  • Нова віха була покладена компанією VOCO також за допомогою продукту Адміра Ф'южн в 2015 році - першого в світі універсального пломбувального матеріалу на основі однієї кераміки.

- Стоматологічний догляд; - Пряма реставрація;
- Непряма реставрація; - Різні продукти;
Каталог продукції
Віртуальний стенд
Озакомтесь більш детально з нашою продукцією відвідавши наш онлайн стенд. Приємного перегляду.
Дізнайтесь більше на офіційному сайті.